VIASAT – didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione. Jos klientai – daugiau nei 200 tūkstančių šeimų Baltijos šalyse ir Ukrainoje.

VIASAT ne tik retransliuoja, bet ir, atsižvelgdama į vartotojų poreikius, pati formuoja savo kanalus, pateikia vertimą į lietuvių kalbą. Lietuvoje jau galima matyti šiuos autorinius VIASAT kanalus: „TV1000 Premium“, „TV1000“, „TV1000 Action“, „TV1000 Ruskoje kino“, „Viasat Sport Baltic“, „Viasat Golf“, „Viasat Pemier League HD“, „Viasat History“, „Viasat Explorer“, „Viasat Nature“. VIASAT pakete yra ir visi nacionaliniai kanalai: TV3, TV6, LNK, TV1, LTV, „LTV World“, „Baltijos TV“, taip pat „Lietuvos ryto TV“.

Didelė žiūrovų auditorija Europoje suteikia galimybę skaitmeninei palydovinei televizijai VIASAT įsigyti teises transliuoti populiarius visame pasaulyje TV kanalus, kurti autorinius TV kanalus kiekvienam regionui atskirai, ruošti TV paketus, įgarsinti laidas (arba rodyti su subtitrais) vietine kalba, sparčiai diegti naujausias vaizdo ir garso technologijas (HDTV), nuolat gerinti ir plėsti TV paslaugas.

Paslaugos teikiamos visose „TECHasas“ parduotuvėse >>