HEIDER- ATEITIES KLASIKA!

 

 

 

 

Mes, TECHasas, labai didžiuojamės galėdami atstovauti prekiniam ženklui HEIDER ir galime Jums pasiūlyti išskirtinai aukštos kokybės, naujausių technologijų buitinius prietaisus!

 Tai itin smulkmeniškai ir atsakingai pagaminti prietaisai Jūsų buičiai, kurie apgalvotai sukurti tam, kad kuo ilgiau ir mažesnėmis išlaidomis tarnautų Jums ne vienerius metus.

Ši buitinė technika tarnauja Jums ir rūpinasi Jumis! Heider atlieka  reikalingiausias ir dažniausiai vartotojų pageidaujamas  funkcijas. Taip pat Jus nustebins  naujausi technologiniai spendimai, vokiška kokybė ir elegantiškas dizainas, kuris tinka tiek mėgstantiems klasiką, tiek dievinantiems modernumą  ar skandinavišką santūrumą.

 

Heider prekinio ženklo buitinė technika taupo jūsų brangų laiką ir  pinigus!

 

Šaldytuvai Heider  pasižymi itin mažomis energijos  sąnaudomis, yra A+++ arba A++  energijos sunaudojimo klasės. Galima rinktis  standartinės linijos balta emale dengtų, taupumu pasižyminčius  A+++ energijos sunaudojimo klasės šaldytuvus, kurie leis mėgautis plačia produktams skirtų lentynėlių  vietos pasirinkimo galimybe. Arba iš pirmo žvilgsnio susižavėti ir pamilti  grakščius Heider Glassy šaldytuvus, kurių dureles puošia nakties juodumo arba šerkšno baltumo grūdinto stiklo  paviršius. Likti abėjingiems tikrai nepavyks! Jus pavergs No Frost technologija, leidžianti pamiršti šaldytuvo atitirpinimo būtinybę. Platus LED apšvietimas abiejuose šaldytuvo vidaus šonuose maloniai ir kokybiškai apšviečia visą šaldytuvo turinį, neliks nepastebėto nė vieno maisto produkto.   Multi AirFlow funkcija apsaugos Jus nuo nusivylimo maistu, nes visi produktai išsaugo savo skonį ir aromatą, galėsite užmiršti žuvies kvapo tortą ar pyragą. Dėl minėtos funkcijos, palaikoma gaivaus oro cirkuliacija visuose šaldytuvo lygiuose, kvapai nesusimaišo, o rezultatas- tiesiog tobulas!

 

Skalbimo mašinos Heider –technologinės pažangos, geriausių skalbimo savybių ir tobulo dizaino simbolis! A+++ klasės taupumas ir švelnus lyg rankomis skalbimas legendinės kokybės deimanto rašto būgnu yra sujungti  vienos unikalios Heider inžinerijos. Deimanto rašto būgnai sukurti ir naudojami supergamintojo Miele skalbimo mašinose. Daugiau jokių prastai išskalbtų  rūbų ir  sugadintų skalbinių! Specialus būgnas neįtraukia audinio į skalbimo būgno akutes- audiniai tausojami, nesideformuoja,  išlieka kaip nauji net ir po daugybės skalbimų. Platus programų pasirinkimas visoms gyvenimo situacijoms, mėgstamiausia programa -  vos vienas mygtuko paspaudimas. Trokštate atrodyti tobulai- leiskite Jūsų rūbais pasirūpinti Heider skalbimo mašinai!

 

Šaldymo skrynios  Heider pasižymi savo talpumu, patrauklesniu dydžiu, efektyviu  A+++ energijos sunaudojimu, atsakingai saugo jūsų maisto produktus šviežius maksimaliai ilgą laiką. Apgalvotas klasikinis dizainas, vokiška kokybė, patogus valdymas,  apgalvotas išvalymo mechanizmas- visa tai taps maloniu užsiėmimu kaupiant ir prižiūrint maisto atsargas, o produktai visada stebins savo šviežumu, išlaikytais vitaminais ir gražia spalva. Pamirškite konservavimą ir varginantį maisto produktų kimšimą į stiklainius! Mėgaukitės natūraliu skoniu, patikėkite šią užduotį Heider šaldymo sknynioms!